Rolki termiczne do terminali | Eofficemedia.pl
Koszyk
SORTUJ WEDŁUG
Producenci
Wymiary
Gramatura

Oferowane rolki termiczne do kas i drukarek termicznych pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Naszymi dostawcami są firmy MyOffice i Emerson, którzy gwarantują Ci najwyższej jakości wyroby.

Rolki termiczne do kas są produkowane z papieru termoczułego o gramaturze ok. 50 g/m2. Składa się on z papieru bezdrzewnego oraz dwóch powłok – wstępnej i termicznej. Ponieważ producenci gwarantują trwałość wydruku do 6 lat, rolki termiczne są niezawodne – nadruk na nich pozostanie czytelny na długo.

Rolki termiczne

W naszym asortymencie znajdziesz rolki do drukarki termicznej i kas o różnych parametrach (długości i szerokości), np. 49x30 mm i 56x30 mm. Produkty dostępne są w opakowaniach zbiorczych po 6 lub po 10 sztuk. W ofercie mamy też spersonalizowane rolki termiczne. Zgodnie z zamówieniem nanosimy na papier elementy o charakterze np. reklamowym.

Zamawiając u nas rolki termiczne do kas lub drukarek, masz pewność, że produkty dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przywiązujemy dużą uwagę do opakowań wysyłkowych, dlatego stosujemy folie termokurczliwe.

Rolki termiczne – jak wybrać?

Rolki termiczne stosuje się powszechnie w biurach (faksy)sklepach (kasy fiskalne) gastronomii (drukarka bonowa). Przy zakupie tego produktu należy kierować się przede wszystkim wymiarami rolki. W Eofficemedia przy każdym produkcie podajemy wymiary, dzięki czemu szybko znajdziesz rolkę o potrzebnej długości i szerokości.

Wybierając rolki do drukarki termicznej, zwróć uwagę na producenta. Od tego zależy jakość produktu. Dlatego też oferujemy rolki termiczne od cenionych producentów, którzy udzielają gwarancji na swoje produkty. 

Sprawdź naszą ofertę i zamów solidne rolki termiczne! 

witryna używa plików cookies w celu zapewnienia większego komfortu zakupów.
AKCEPTUJE
SZCZEGÓŁY