Rolki termiczne do terminali | Eofficemedia.pl
Koszyk
SORTUJ WEDŁUG
Producenci

Twoja firma świadczy usługi lub sprzedaje produkty klientom w sposób tradycyjny, stacjonarny? W takim razie najprawdopodobniej jako przedsiębiorcę dotyczy Cię obowiązek ewidencjonowania sprzedaży na paragonach i przekazywania ich kupującym w ramach transakcji. W tym celu niezbędne jest zarówno urządzenie fiskalne, np. kasa czy terminal płatniczy, jak i jego wyposażenie, włącznie z papierem, który zamówisz w naszym sklepie internetowym. Oferujemy profesjonalne rolki termiczne najlepszych producentów na rynku – marek Emerson i MyOffice, co przekłada się na wysoką jakość. Decydując się na zamówienie proponowanych w tej kategorii produktów, zyskujesz gwarancję, że będą prawidłowo współpracować z urządzeniami, dla których zostały wykonane.

Rolki termiczne najlepszych marek

Oferowane rolki termiczne do kas fiskalnych i drukarek termicznych i terminala płatniczego pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Naszymi dostawcami są firmy MyOffice i Emerson, którzy gwarantują Ci najwyższej jakości wyroby.

Rolki termiczne do kas są produkowane z papieru termoczułego o gramaturze ok. 50 g/m2. Składa się on z papieru bezdrzewnego oraz dwóch powłok – wstępnej i termicznej. Ponieważ producenci gwarantują trwałość wydruku do 6 lat, rolki termiczne są niezawodne – nadruk na nich pozostanie czytelny na długo.

Rolki termiczne

W naszym asortymencie znajdziesz rolki do drukarki termicznej, terminali i kas fiskalnych o różnych parametrach (długości i szerokości), np. 49x30 mm i 56x30 mm. Produkty dostępne są w opakowaniach zbiorczych po 6 lub po 10 sztuk. W ofercie mamy też spersonalizowane rolki termiczne. Zgodnie z zamówieniem nanosimy na papier elementy o charakterze np. reklamowym.

Zamawiając u nas rolki termiczne do kas lub drukarek, masz pewność, że produkty dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przywiązujemy dużą uwagę do opakowań wysyłkowych, dlatego stosujemy folie termokurczliwe.

Zastosowanie rolek termicznych

Na jakiej zasadzie działa rolka termiczna do kasy fiskalnej, terminala płatniczego czy drukarki? Służy do generowania wydruków za pomocą ciepła, które oddziałuje na warstwę chemicznej substancji, jaką pokryty jest papier. W rezultacie czego pojawia się na nim żądana treść. Co ważne, jest to w pełni bezpieczny zarówno dla sprzętu, jak i człowieka mechanizm, czego potwierdzeniem jest hasło „Zdrowy Paragon”, które towarzyszy oferowanym produktom. Jego prawdziwość wynika z faktu, że rolki termiczne marki Emerson i MyOffice powstają bez udziału szkodliwych związków, w tym przede wszystkim bisfenoli o szczególnie toksycznym działaniu. Oznacza to, że pracownicy punktów handlowych i usługowych mogą bez ryzyka wymieniać i uzupełniać papier w drukarkach, terminalach płatniczych czy kasach fiskalnych.

Rolki termiczne – jak wybrać?

Rolki termiczne marek Emerson i stosuje się powszechnie w biurach (faksy), sklepach (kasy fiskalne) i gastronomii (drukarka bonowa). Przy zakupie tego produktu należy kierować się przede wszystkim wymiarami rolki. W Eofficemedia przy każdym produkcie podajemy wymiary, dzięki czemu szybko znajdziesz rolkę o potrzebnej długości i szerokości.

Wybierając rolki do drukarki termicznej, terminala i kasy fiskalnej, zwróć uwagę na producenta. Od tego zależy jakość produktu. Dlatego też oferujemy rolki termiczne od cenionych producentów, którzy udzielają gwarancji na swoje produkty. Sprawdź naszą ofertę i zamów solidne rolki termiczne!

Rolki termiczne - FAQ

Do czego służą termiczne rolki do drukarek?

Dzięki ich zastosowaniu oferowanych można szybko generować paragony dokumentujące wykonanie transakcji, potwierdzenia płatności kartą bankową czy różnego rodzaju kwitki o charakterze fiskalnym.

Jak wybrać odpowiedni egzemplarz?

Tak, aby wymiary papieru, odpowiadały urządzeniu docelowemu.

Czy oferowane produkty są bezpieczne?

Tak – ze względu na brak w składzie toksycznych substancji.