PAPIER DO DRUKARKI IGŁOWEJ FORMAT 375x12" | Sklep Internetowy dla Firm w Warszawie - eOfficeMedia
Koszyk
SORTUJ WEDŁUG

Dystrybuowany przez naszą firmę papier komputerowy 375x12 to jeden z niezbędnych artykułów w wielu polskich firmach, biurach, korporacjach, punktach handlowych i usługowych czy obiektów użyteczności publicznej. Oferowany produkt umożliwia sprawne i wysokojakościowe drukowanie przy pomocy urządzeń igłowych z równoczesnym tworzeniem nawet do kilku kopii. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju mechanizmu możliwe staje się wyjątkowo szybkie generowanie papierowych wersji faktur, rozliczeń, zestawień tabelarycznych czy innych formularzy z dużą liczbą danych. Dostępny w sprzedaży samokopiujący się papier komputerowy 375x12 jest ponadto perforowany, w związku z czym sprawnie przechodzi przez tryby urządzenia. Cechą charakterystyczną zgromadzonych poniżej produktów jest także ich niewielka grubość, która pozwala na drukowanie dokumentów z jednoczesnym wytworzeniem nawet 5 beztuszowych przebitek.

Papier komputerowy 375x12" - FAQ

Co obejmuje oferta?

Jest ona zróżnicowana pod względem kolorystycznym, liczby składanek czy warstw kopiujących, brak konieczności wykorzystywania tuszu i atrakcyjne ceny gwarantują szeroki wybór potrzebnych produktów.

Dlaczego warto korzystać z oferowanych produktów?

Zapewniają one znaczne ograniczenie kosztów eksploatacyjnych, które trzeba byłoby ponieść, korzystając z podstawowych rozwiązań. O gatunkowości proponowanych produktów warto przekonać się samodzielnie, jednak producent gwarantuje klientom wyjątkową trwałość kopii. Dzięki temu archiwizowanie faktur czy innych dokumentów jest komfortowe i bezpieczne

Czy są to wyroby ekologiczne?

Tak - zarówno pod względem ochrony trwałości danych,  jak i dla człowieka oraz środowiska. Sposób wykonania przesądza także o ekologicznym charakterze oferowanego papieru komputerowego w formacie 375x12.

witryna używa plików cookies w celu zapewnienia większego komfortu zakupów.
AKCEPTUJE
SZCZEGÓŁY