Papier ksero - Papier A4 do drukarki, biały, wysoki gat
Koszyk
SORTUJ WEDŁUG
Producenci

W niemal każdym biurze drukarka i kserokopiarka są używane każdego dnia. To właśnie dzięki tym sprzętom praca przebiega sprawnie, a dokumenty są gotowe na czas. Jednak oprócz dobrej jakości urządzeń elektronicznych, potrzebny jest także odpowiedni papier. W naszej ofercie znajdziesz uniwersalny biały papier A4, który sprawdzi się w każdym miejscu pracy. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkt, który najlepiej będzie spełniał Twoje oczekiwania.

Papier ksero biały format A4 – nasza oferta

Format A4 jest najczęściej stosowany w drukarkach i kserokopiarkach. To właśnie do takiego rodzaju papieru przystosowanych jest większość sprzętów. Jednak oferta tego standardowego papieru jest bardzo bogata, zróżnicowana m.in. przez cenę. W naszym sklepie znajdziesz natomiast biały papier A4 w bardzo konkurencyjnej cenie z możliwością wyboru między kilkoma, renomowanymi producentami. Biały papier w formacie A4 może mieć również różną gramaturę. W praktyce oznacza to, że możesz zdecydować się na cienki, ale uniwersalny papier do codziennego użytku. Gdy zależy Ci jednak na jakości premium, możesz nabyć również papier o wysokiej gramaturze, dzięki czemu pojedyncza kartka papieru będzie prezentować się niezwykle estetycznie, a przy tym profesjonalnie. W naszej ofercie dostępne są białe papiery A4 w ryzie w gramaturach od 70g/m2 do nawet 280g/m2.

Wysokiej jakości papier A4 w przystępnej cenie

W naszym sklepie doskonale wiemy, że ryza wysokiej jakości, uniwersalnego papieru, zwłaszcza w formacie A4, jest niezbędna do sprawnego funkcjonowania biura oraz firmy. Przy tym w ciągu dnia zużywa się takiego papieru znaczne ilości. Z tego powodu ceny naszych produktów są wyjątkowo przystępne. Oprócz konkurencyjnej oferty, w naszym sklepie znajdziesz także różnego rodzaju promocje, dzięki którym kupisz papier kancelaryjny, biurowy lub ksero jeszcze taniej. System sprzedaży typu hurt sprawia, że możemy zaoferować Ci nasze produkty w okazyjnej cenie.

Oferta artykułów papierowych dostosowana do Twoich potrzeb

Cena pojedynczej ryzy papieru w sklepie eOffice Media zaczyna się już od 9,74 zł! Co więcej, nasza oferta jest bardzo szeroka. Oprócz wspomnianych wcześniej papierów o różnej gramaturze znajdziesz u nas także papiery dostosowane do wszystkich typów urządzeń, jak na przykład specjalny szybkoschnący papier do drukarek atramentowych, dzięki któremu Twoje wydruki zawsze będą schludne i estetyczne, czy wysokiej jakości papier satynowy, przystosowany do kolorowych wydruków dwustronnych. Osoby troszczące się o środowisko naturalne z pewnością zainteresuje nasz papier ekologiczny, wykonany z makulatury.