ROLKI SAMOKOPIUJĄCE | Sklep Internetowy dla Firm w Warszawie - eOfficeMedia
Koszyk
SORTUJ WEDŁUG
Producenci

Jeżeli prowadzisz stacjonarną działalność handlową czy usługową na rzecz osób prywatnych, prawdopodobnie dotyczy Cię obowiązek wystawiania paragonów, które stanowią dowód przeprowadzonych transakcji. Do ich generowania potrzebne jest urządzenie (np. kasa czy drukarka) wyposażone w odpowiedni papier, a konkretnie w rolkę samokopiującą. Właśnie takie produkty kupisz w poniższej kategorii naszego sklepu internetowego.

Zastosowanie i zalety rolek

Obsługa kas w różnego rodzaju sklepach oraz punktach sprzedaży detalicznej lub hurtowej do drukowania paragonów stosować musi papier określonej jakości. W profesjonalnym języku taki papier do sklepowych kas i drukarek dostarczają rolki samokopiujące. Do produkcji tego materiału najwyższej jakości użyto specyficzny papier samokopiujący. Wedle wskazówek producenta – rolki samokopiujące mają 5 lat gwarancji na zdolność do kopiowania obrazu, a 25 na zachowanie czytelności. Obok takich towarów, jak klasyczne rolki samokopiujące polecić możemy także odmianę rolek chemicznych samokopiujących do drukarek i urządzeń, w których obecność taśm barwiących nie jest niezbędna.

Samokopiujące rolki do drukarek zawsze pod ręką

Warto mieć zawsze pod ręką wysokiej jakości rolki do drukarek samokopiujące – a tylko takie oferujemy w naszym sklepie internetowym – aby w razie potrzeby natychmiast je wymienić. Brak papieru w urządzeniu drukującym to problem dezorganizujący pracę, który może opóźniać obsługę klientów i powodować konsternację, więc lepiej unikać takich sytuacji i kupić u nas arkusze na zapas. To tym bardziej korzystne, że gwarantujemy atrakcyjne ceny, dzięki czemu duże zamówienia są wyjątkowo opłacalne.

Wykorzystanie rolek samokopiujących

Zastosowanie jest kierowane w stronę wszelkiego rodzaju kas fiskalnych oraz terminali. Papier wykorzystywany na rolki samokopiujące jest wytrzymały, nie rwie się w nieoczekiwanych momentach i mimo cienkiej struktury naturalnej posiada minimalną elastyczność. Dzięki temu możliwe jest drukowanie sporej ilości paragonów w ciągu jednego dnia. Druk na papierze nie zaciera się, ani nie rozmazuje. Nawet najdrobniejsza czcionka jest wzorowo widoczna. Nasze rolki samokopiujące mają odcień jasnej bieli, dzięki czemu prezentują pełną czystość i schludność wydruku pochodzącego z kasy fiskalnej czy drukarki. Łatwo nawijają się na podajniki zainstalowane w kasach. Ich wprowadzenie do mechanizmu kas i terminali trwa zaledwie kilka minut. Nie powodują uszkodzeń maszyn odpowiedzialnych za wydawanie paragonów, nie wpływają negatywnie na stan mechanizmu nawet najbardziej wysłużonych maszyn do liczenia.

Specyfika samokopiujących rolek do drukarek

Na jakiej zasadzie działają oferowane rolki do drukarek? Ich konstrukcja jest dwuwarstwowa – poza wierzchnią wstęgą, którą tworzy papier offsetowy, pod spodem znajduje się warstwa samokopiująca. Na jej powierzchni są umieszczone mikrokapsułki SC (Self Contained) – gdy urządzenie drukujące w nie uderza, dochodzi do ich pęknięcia, czego efektem jest pojawienie się treści. Ten mechanizm powoduje, że w jednym momencie powstają dwie wersje wydruku – oryginał i kopia, co jest niezbędne w przypadku obsługi kas i innych urządzeń fiskalnych.

Samokopiujące rolki do drukarek marki Emerson - FAQ

Dlaczego warto je zamawiać?

Ze względu na wysoką jakość samokopiujących rolek do drukarek, którą zapewnia producent, czyli jednen z liderów w branży przemysłu poligraficznego w Europie.

Czym wyróżnia się firma Emerson?

Założone i mające swoją siedzibę w Polsce przedsiębiorstwo działa na rynku od 1992 r. Poza Starym Kontynentem dostarcza wyroby także do klientów z Ameryki Północnej, Azji i Afryki. Ciągłe inwestycje w nowe technologie i skuteczne poszukiwanie rynków zbytu sprawiły, że samokopiujące rolki do drukarek i inne wyroby marki Emerson znajdują uznanie na całym świecie.

Jak wybrać odpowiedni model papieru?

Kieruj się przede wszystkim wymiarami – długością i szerokością.