PAPIER BIUROWY, KSERO, OZDOBNY
Koszyk
SORTUJ WEDŁUG

Opis kategorii

PAPIER – to jeden z najczęściej kupowanych artykułów biurowych oferowany w wielu wariantach

PAPIERY BIUROWE - Występuje w wielu formatach (A4, A3, A5), różnych kolorach, z różnym poziomem bieli, gramatury, a wszystko to by dostosować go do oczekiwanej jakości wydruku. 
Najbardziej popularnymi produktami w tej kategorii są produkty marki POL, a szczególnie 80gr/m2 papier POL SPEED, który jest doskonałym papierem uniwersalnym (średniej ceny). W eofficemedia.pl dostępny jest również ekonomiczny UNIWERSALNY PAPIER KSERO w najniższej cenie na rynku zapewniający doskonałą pracę dzień po dniu.
Dla bardziej wymagających klientów dostępny jest również papier o bardzo wysokiej jakości np. PAPIER COLOR COPY lub KOLOROWY PAPIER BIUROWY który daje możliwość wyróżnienia swoich wydruków.

W kategorii tej znajdują się również PAPIERY OZDOBNE do których zaliczyć możemy BIBUŁY (krepiny) oraz arkusze do wydruków okazjonalnych np. zaproszeń ślubnych czy podziękowań.

Oferujemy również PAPIERY SPECJALISTYCZNE, do których zaliczyć możemy PAPIERY KOMPUTEROWE (tak zwana składanka komputerowa), KALKI, PAPIERY DO KOPIAREK WIELKOFORMATOWYCH (Ploterów) oraz PAPIERY FOTOGRAFICZNE

Naszą ofertę w zakresie papieru zamykają takie produkty jak ROLKI TERMICZNE, OFFSETOWE, SAMOKOPIUJĄCE

Więcej informacji na temat produktów możesz znaleźć na stronach producentów, z których współpracujemy od wielu lat INTENATIONAL PAPER, MONDI, GALERIA PAPIERU, EMERSON

witryna używa plików cookies w celu zapewnienia większego komfortu zakupów.
AKCEPTUJE
SZCZEGÓŁY