Papier ksero kolorowy - niska cena | Eofficemedia.pl
UWAGA - zmiana w warunkach realizacji zamówień
SZCZEGÓŁY
Koszyk
SORTUJ WEDŁUG
Producenci
Gramatura
Format
Kolor

W biurze na co dzień używa się przede wszystkim białego papieru. Oferta producentów papieru ksero jest jednak bogatsza – proponują oni także papier kolorowy. Zagościł on w wielu biurach, szkołach i domach, gdzie ma szerokie zastosowanie. W naszym asortymencie znajdziesz papier kolorowy ksero od uznanych producentów w przystępnej cenie.

Znajdziesz u nas kolorowy papier ksero marek Typograf i Mondi. Firmy te stosują wyłącznie bezpieczne dla zdrowia barwniki, a papier produkują w poszanowaniu środowiska naturalnego. Część z dostępnych produktów dostarczana jest w praktycznych przezroczystych opakowaniach, które można wielokrotnie otwierać i zamykać.

Papier ksero kolorowy

Neonowe czy może pastelowe barwy? Proponujemy papier kolorowy ksero w szerokiej palecie kolorów. Błękitny, pistacjowy, cytrynowy czy słoneczny – znajdziesz papier ksero w rozmaitych odcieniach. Zarówno ryzy jednokolorowe, jak i miksy. Ponadto papier ten nie blaknie wraz z upływem czasu.

Dostępny papier kolorowy ksero nadaje się do wydruków z różnych urządzeń – tradycyjnych drukarek atramentowych, nowoczesnych drukarek laserowych i wysokonakładowych urządzeń kopiujących. Dzięki temu ma on szerokie zastosowanie. Może być wykorzystywany do tworzenia kolorowych prezentacji, eleganckich zaproszeń i pełnić rolę przekładek.

Papier ksero kolorowy, jaki wybrać?

Wybierając kolorowy papier ksero, w pierwszej kolejności określ jego gramaturę. Znajdziesz papier kolorowy o gramaturze 80 g/m2 i 160g/m2. Pierwszy to doskonała alternatywa dla tradycyjnego, czyli białego papieru ksero. Grubszy papier nadaje się do tworzenia m.in. zaproszeń. Przy wyborze papieru zwróć także uwagę na jego kolor i wybierz ten, który pasuje Ci najbardziej.

Kolorowy papier ksero otrzymasz w ryzach (250 lub 500 kartek) oraz w opakowaniach zbiorczych – kartonach (5 ryz).

Poznaj naszą ofertę!

witryna używa plików cookies w celu zapewnienia większego komfortu zakupów.
AKCEPTUJE
SZCZEGÓŁY