ZWROT TOWARU - eOfficemedia
Koszyk

PROCEDURA DOKONANIA ZWROTU TOWARU

W naszym sklepie przysługuje Państwu możliwość zwrotu towaru w przeciągu 14 dni od daty zawarcia umowy kupna - sprzedaży.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Klient będący Konsumentem
musi poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Konsument może skorzystać z wzoru "formularza zwrotu", odstąpienia od umowy stanowiącego załącznik poniżej.

W przypadku skorzystania przez Klienta będącego Konsumentem z możliwości odstąpienia od umowy za pośrednictwem poczty elektronicznej Sprzedawca prześle Konsumentowi niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy kierować na adres pocztowy eOfficeMedia Sp. z o.o.; 02-234 Warszawa; Ul. Działkowa 115, hala 1, brama 6, adres e-mail zamowienia@eofficemedia.pl 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Klient będący Konsumentem wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W celu dokonania odstąpienia od umowy należy wypełnić poniżej załączony FORMULARZ ZWROTU i postępować zgodnie z instrukcją na nim zamieszczoną.

UWAGI:

  • Zwracane towary nie mogą nosić śladów używania, a produkty wrażliwe np. produkty spożywcze, chemiczne lub tonery muszą wrócić do sprzedawcy fabrycznie zapakowane.
  • Zwróć uwagę by zwracany towar został solidnie opakowany w sposób zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu.
  • Wyślij produkt za potwierdzeniem odbioru gdyż zwrot należności następuje za pisemnym potwierdzeniem odbioru towaru przez sprzedawcę.
  • Zwracane towary wraz z FORMULARZEM ZWROTU i KSEROKOPIĘ DOWODU ZAKUPU prosimy odesłać na adres:
    eOffice Media Sp. z o.o.; ul. Działkowa 115 (hala nr 1) brama 5-6; 02-234 Warszawa.
  • Jeśli wraz z zakupionym towarem otrzymali Państwo "Gratis za sumę zakupów" - dokonując zwrotu części towaru należy również zwrócić otrzymany gratis - lub skontaktować się z działem obsługi klienta, w celu wyjaśnienia procedury zwrotu.

Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów, znajdziecie Państwo w Regulaminie sklepu.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta
tel 800 806 666 lub mailowo na adres: zamowienia@eofficemedia.pl 

witryna używa plików cookies w celu zapewnienia większego komfortu zakupów.
AKCEPTUJE
SZCZEGÓŁY