PAPIER DO DRUKARKI IGŁOWEJ FORMAT 210x12" | Sklep Internetowy dla Firm w Warszawie - eOfficeMedia
Koszyk
SORTUJ WEDŁUG

Zgromadzone poniżej zestawy perforowanego papieru komputerowego w rozmiarze 210x12 są kompatybilne z drukarkami igłowymi i w wielu biurach stanowią niezbędny rodzaj wyposażenia. Z dostępnych artykułów papierniczych na szeroką skalę korzysta się w handlu, księgowości czy przemyśle. Pozwalają one na sprawny i szybki druk rozbudowanych faktur, zestawień czy rozliczeń w funkcjonalnej formie, a ponadto są wykonane w wysokojakościowy i precyzyjny sposób, co decyduje o ich popularności.

Papier komputerowy w formacie 210x12 ma bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystuje się go przede wszystkim tam, gdzie liczy się szybkość, ekonomiczność, trwałość i dokładność wydruków o charakterze ewidencyjnym. Specyfika jego produkcji sprawia, że jest wyjątkowo wytrzymały, a jego właściwości samokopiujące pozostają niezmienne bez względu na upływ czasu.

Format 210x12" - FAQ

Jak długo wydruki utrzymują się na kartkach?

Z dokumentacyjnego punktu widzenia istotną zaletą jest wysoka trwałość nanoszonych wydruków i powstających jednocześnie kopii, która sięga aż 25 lat. To najlepsze potwierdzenie wysokiej klasy oferowanych produktów.

Pod jaką postacią można kupić produkt?

Papier komputerowy 210x12 jest dostępny w sprzedaży w formie składanek jednowarstwowych i dwuwarstwowych.

Czym się różnią poszczególne wersje?

Parametrami takimi jak na przykład gramatura czy liczba kartek w opakowaniu. Mając na uwadze rozmaite potrzeby klientów, a także wymogi przedsiębiorstw czy niektórych instytucji, oferujemy artykuły papiernicze zróżnicowane też pod względem kolorystycznym w zależności od warstwy, jak i całe zestawy w standardowym kolorze białym.