PAPIER DO DRUKARKI IGŁOWEJ FORMAT 240x12" | Sklep Internetowy dla Firm w Warszawie - eOfficeMedia
Koszyk
SORTUJ WEDŁUG

W naszym asortymencie można znaleźć szeroką gamę zestawów, które różnią się pomiędzy sobą liczbą warstw w składance, kolorem czy gramaturą. Jeżeli istnieje taka potrzeba, możliwy jest również zakup pakietów jednokolorowych białych. Mając na uwadze różne zapotrzebowanie na papier komputerowy 240x12, oferujemy nieograniczony dostęp do opakowań odmiennych pod względem liczby składek w komplecie, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełniać rozmaite potrzeby klientów.

Nasze wyroby są zgodne także z wymaganiami bezpośrednio związanymi z jakością. Wszystkie proponowane produkty zostały wykonane z bezdrzewnego i bezpyłowego papieru przy użyciu precyzyjnych i nowoczesnych narzędzi oraz technologii. Dzięki temu papier komputerowy w formacie 240x12 wykazuje optymalne właściwości samokopiujące nawet do 5 lat. Pozwala to na jego całkowite wykorzystanie w dłuższym okresie bez szwanku dla nanoszonych wydruków, co przekłada się na oszczędność finansową.

Papier komputerowy 240x12" - FAQ

Czy dystrybuowane przez naszą firmę artykuły papiernicze są ekologiczne?

Tak, są w pełni bezpieczne dla środowiska i nadają się do powtórnego przetworzenia.

Dlaczego warto zamówić produkt?

Wśród największych zalet, jakimi wyróżnia się papier komputerowy 240x12, można wymienić wygodę drukowania oraz trwałość nanoszonych informacji. Potwierdza to gwarancja przyznana przez producenta, która mówi o wytrzymałości nadruków i kopii sięgającej 25 lat!

Gdzie się go używa?

Oferowany rodzaj arkusza ze względu na komfort użytkowania, wysoką jakość i swoją specyfikę ceniony jest przede wszystkim w branżach, w których często zachodzi potrzeba drukowania z jednoczesnym kopiowaniem rozbudowanych rozliczeń, faktur, rachunków czy zestawień magazynowych.