PAPIER DO DRUKARKI IGŁOWEJ FORMAT 150x12" | Sklep Internetowy dla Firm w Warszawie - eOfficeMedia
Koszyk
SORTUJ WEDŁUG

Dostępny w tej kategorii w atrakcyjnych cenach, wysokojakościowy papier komputerowy w rozmiarze 150x12 świetnie nadaje się do drukowania i tworzenia kopii dokumentów za pomocą urządzeń igłowych. To rozwiązanie wciąż popularne, szczególnie w działalności o charakterze księgowym, biznesowym, handlowym czy magazynowym, ponieważ zapewnia bardzo dobrą szybkość i kompleksowość drukowania. O sprawności działania przy zastosowaniu tego rodzaju papieru decydują także lekka gramatura oraz perforowane brzegi gwarantujące dokładne przesuwanie arkusza przez mechanizmy drukarki. O funkcjonalności papieru komputerowego przesądza także możliwość równoczesnego tworzenia wielu kopii dokumentów bez konieczności stosowania tuszu, co jest przyjazne środowisku naturalnemu. Warto podkreślić, że oferowane produkty są atoksyczne (pozbawione groźnych dla zdrowia substancji) i w pełni bezpieczne w użytkowaniu również dla ludzi.

Format 150x12" - FAQ

W jakich celach produkt jest wykorzystywany?

Artykuły papiernicze pozwalają na jednofazowe drukowanie obszernych zestawień, faktur, tabeli, kalkulacji czy kosztorysów i wygodne ich przeglądanie oraz przechowywanie.

Dlaczego warto zamawiać ten wariant?

Zaletą dostępnych w sprzedaży arkuszy jest atrakcyjna cena, która jednak idzie w parze z wysoką jakością. Oferowany papier komputerowy 150x12 jest bardzo wytrzymały – kartki zachowują samokopiujące właściwości przez lata.

Ile wynosi trwałość wydruków?

Producent zapewnia o ich odporności przez nawet 25 lat, co sprawia, że znika ryzyko wyblaknięcia treści czy zniszczenia dokumentów przez wyjątkowo długi czas, co najlepiej świadczy o ich wysokiej jakości.