ROLKI FAKSOWE | Sklep Internetowy dla Firm w Warszawie - eOfficeMedia
Koszyk
SORTUJ WEDŁUG

Mimo że cyfryzacja w szybkim tempie obejmuje kolejne dziedziny życia społecznego, gospodarczego, kulturalnego i edukacyjnego, wciąż używane są tradycyjne formy wymiany informacji. Niewątpliwie należy do nich fax – sposób przesyłania komunikatów generowanych na papierze za pośrednictwem specjalnych urządzeń, które obsługują tę metodę łączności. Jednak aby móc z niego korzystać, konieczne jest wyposażenie go w odpowiednio dobrane rolki pozwalające na drukowanie treści na papierze. Właśnie te elementy kupisz w poniższej kategorii. Warto składać zamówienia w naszym sklepie ze względu na atrakcyjne ceny, wysoką jakość i szeroki wybór produktów. Sprawdź, co mamy do zaproponowania!

Sprawna i niezawodna obsługa faksu dzięki rolkom

Choć komunikacja internetowa zdecydowanie dominuje w obecnej rzeczywistości, to wciąż wiele przedsiębiorstw, instytucji, organizacji i osób prywatnych posługuje się znanym od pokoleń faksem. Aby móc używać sprzętu w sposób niezawodny i zgodny z oczekiwaniami, należy wyposażyć go w profesjonalne rolki, które gromadzimy w poniższej kategorii. Zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb naszych klientów i sprzętu, z jakiego korzystają, dlatego proponujemy papier o wielu parametrach. W zależności od indywidualnych wymagań można zamówić produkty od odmiennej długości i szerokości, co pozwala na ich dopasowanie do specyfiki konkretnego urządzenia.

Jakość marki Emerson

Dostawcą wyrobów znajdujących się w naszej ofercie jest firma Emerson. Istniejąca od 1992 r. marka założona w Polsce obecnie sprzedaje swoje artykuły w państwach europejskich, ale też w bardziej egzotycznych krajach Afryki, Azji i obu Ameryk. Na Starym Kontynencie przedsiębiorstwo należy do największych podmiotów w swojej branży, co zawdzięcza wieloletniemu rozwojowi i licznym inwestycjom, które przekładają się na znakomitą jakość i wydajność produkcji. Dzięki temu każda znajdująca się w poniższej kategorii rolka do faksu idealnie spełnia swoje zadanie i zapewnia sprawne użytkowanie urządzenia.

Trwałe wydruki, elastyczny papier

Wszystkie artykuły powstają przy użyciu wysokogatunkowego papieru i z zastosowaniem najnowocześniejszych technik używanych w przemyśle poligraficznym, z których korzysta producent – marka Emerson. Wpływa to na ich trwałość, która polega zarówno na odporności samego materiału na zniszczenia mechaniczne, jak i długowieczności generowanych na nim wydruków. Utrzymujące się przez lata treści i elastyczność struktury połączona z wytrzymałością sprawiają, że każda rolka do faxu dostępna w naszym asortymencie z powodzeniem wpisuje się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. O tym, że oferowane artykuły spełniają obowiązujące w Europie i na świecie normy produkcyjne, świadczy objęcie ich certyfikatem ISO 9001, który potwierdza zastosowanie odpowiednich procedur i technologii wytwórczych.

FAQ

Czym się różnią sprzedawane w tej kategorii rolki do faksu?

Wymiarami i ceną – szersze i dłuższe egzemplarze są droższe niż węższe i krótsze. Przy wyborze jednego z nich kieruj się przede wszystkim dopasowaniem do urządzenia drukującego.

Jakie są najważniejszy zalety oferowanych produktów?

Wysoka jakość wykonania, trwałość, wytrzymałość, elastyczność i prostota obsługi to główne czynniki decydujące o ich popularności.

Czy rolki do faxu Emerson są ekologiczne?

Tak – ze względu na wykonanie z bezdrzewnego i bezpyłowego materiału.

witryna używa plików cookies w celu zapewnienia większego komfortu zakupów.
AKCEPTUJE
SZCZEGÓŁY