Dostawa - eOfficemedia
Koszyk

INFORMACJE O DOSTAWIE I KOSZTACH

Twój czas jest dla nas cenny. W związku z tym, jednym z najważniejszych zadań jakie sobie  stawiamy jest dostarczenie produktów, które zamówiłeś w możliwie najszybszym czasie. Począwszy od osoby przyjmującej Twoje zamówienie, aż do kierowcy, który dostarcza zamówione przez Ciebie produkty, wszyscy w eOffice Media robią wszystko, abyś we właściwej  chwili i we właściwym miejscu otrzymał właśnie ten towar, którego potrzebujesz. Możesz być pewien, iż zamówienie przez Ciebie złożone zostanie dostarczone kompletne i w nienaruszonym stanie. Dzięki temu będziesz mógł poświęcić więcej czasu swoim własnym projektom.

  • Zapewniamy dostawę w ciągu 24 godzin na terenie całej Polski.
  • W naszej ofercie jest kilka rodzajów produktów, które nie są dostępne w ciągu 24 godzin (przede wszystkim produkty na specjalne zamówienie – odpowiednio oznaczone w sklepie i produkty oznaczone statusem Niedostępny).
  • Dostawa jest bezpłatna dla zamówień w wysokości minimum 249 zł brutto (nie dotyczy zamówień za pobraniem). Dostawy niestandardowe (paczki powyżej 30kg. oraz o niestandardowych rozmiarch) będą wyceniane indywidualnie, a klient przed realizacją zamówienia, otrzyma informacje o kosztach związanych z przesyłką do zaakceptowania.Szczegółowe koszty przesyłek przedstawia poniższa tabela: 

Przedpłata na konto (przelew 7 dni, przedpłata, szybkie płatności Payu)

Sposób dostawy Wartość zamówienia
do 248,99 zł brutto
Wartość zamówienia
od 249 zł brutto
Przesyłka kurierska 11,99 zł GRATIS!
Odbiór osobisty
(Warszawa, ul. Towarowa 22)
0 zł 0 zł

Za pobraniem (płatność kurierowi przy odbiorze)
Sposób dostawy Wartość zamówienie
do 248,99 zł brutto
Wartość zamówienia
od 249 zł brutto
Przesyłka kurierska 14,99 zł 3 zł
Odbiór osobisty
(Warszawa, ul. Towarowa 22)
0 zł 0 zł

  • Naszym Klientom dajemy możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni od daty dostawy. W tym celu prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta i umówienie terminu odbioru produktu przez kierowcę firmy współpracującej.

Zamówienie nabiera ważności w momencie, gdy Klient otrzyma elektroniczne potwierdzenie złożenia zamówienia. 24 godzinny czas dostawy dotyczy zamówień złożonych do godz. 16.00 w dni powszednie.

witryna używa plików cookies w celu zapewnienia większego komfortu zakupów.
AKCEPTUJE
SZCZEGÓŁY