Dostawa - eOfficemedia
Koszyk

INFORMACJE O DOSTAWIE I KOSZTACH

Twój czas jest dla nas cenny. W związku z tym, jednym z najważniejszych zadań jakie sobie  stawiamy jest dostarczenie produktów, które zamówiłeś w możliwie najszybszym czasie. Począwszy od osoby przyjmującej Twoje zamówienie, aż do kierowcy, który dostarcza zamówione przez Ciebie produkty, wszyscy w eOffice Media robią wszystko, abyś we właściwej  chwili i we właściwym miejscu otrzymał właśnie ten towar, którego potrzebujesz. Możesz być pewien, iż zamówienie przez Ciebie złożone zostanie dostarczone kompletne i w nienaruszonym stanie. Dzięki temu będziesz mógł poświęcić więcej czasu swoim własnym projektom.

  • Zapewniamy dostawę w ciągu 24 godzin na terenie całej Polski.
  • W naszej ofercie jest kilka rodzajów produktów, które nie są dostępne w ciągu 24 godzin (przede wszystkim produkty na specjalne zamówienie – odpowiednio oznaczone w sklepie i produkty oznaczone statusem Niedostępny).
  • Dostawa jest bezpłatna dla zamówień w wysokości minimum 200 zł netto (nie dotyczy zamówień za pobraniem). Dostawy niestandardowe (paczki powyżej 30kg. oraz o niestandardowych rozmiarch) będą wyceniane indywidualnie, a klient przed realizacją zamówienia, otrzyma informacje o kosztach związanych z przesyłką do zaakceptowania.Szczegółowe koszty przesyłek przedstawia poniższa tabela: 

Przedpłata na konto (przelew 7 dni, przedpłata, szybkie płatności Payu)

Sposób dostawy   Wartość zamówienia do 200 zł netto     Wartość zamówienia powyżej 200 zł netto  
  Przesyłka kurierska   11,99 zł
(dotyczy standardowej paczki do 30kg)
GRATIS!
(dotyczy standardowej paczki do 30kg)

Za pobraniem (płatność kurierowi przy odbiorze)
Sposób dostawy   Wartość zamówienie do 200 zł netto     Wartość zamówienia powyżej 200 zł netto  
  Przesyłka kurierska   14,99 zł
(dotyczy standardowej paczki do 30kg)
3 zł
(dotyczy standardowej paczki do 30kg)

  • Naszym Klientom dajemy możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni od daty dostawy. W tym celu prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta i umówienie terminu odbioru produktu przez kierowcę firmy współpracującej.

Zamówienie nabiera ważności w momencie, gdy Klient otrzyma elektroniczne potwierdzenie złożenia zamówienia. 24 godzinny czas dostawy dotyczy zamówień złożonych do godz. 16.00 w dni powszednie.

witryna używa plików cookies w celu zapewnienia większego komfortu zakupów.
AKCEPTUJE
SZCZEGÓŁY