Dostawa - eOfficemedia
Koszyk

INFORMACJE O DOSTAWIE I KOSZTACH

Twój czas jest dla nas cenny. W związku z tym, jednym z najważniejszych zadań jakie sobie  stawiamy jest dostarczenie produktów, które zamówiłeś w możliwie najszybszym czasie. Począwszy od osoby przyjmującej Twoje zamówienie, aż do kierowcy, który dostarcza zamówione przez Ciebie produkty, wszyscy w eOffice Media robią wszystko, abyś we właściwej  chwili i we właściwym miejscu otrzymał właśnie ten towar, którego potrzebujesz. Możesz być pewien, iż zamówienie przez Ciebie złożone zostanie dostarczone kompletne i w nienaruszonym stanie. Dzięki temu będziesz mógł poświęcić więcej czasu swoim własnym projektom.

  • Zapewniamy dostawę w ciągu 24 godzin na terenie całej Polski.
  • W naszej ofercie jest kilka rodzajów produktów, które nie są dostępne w ciągu 24 godzin (przede wszystkim produkty na specjalne zamówienie – odpowiednio oznaczone w sklepie i produkty oznaczone statusem Niedostępny).
  • Dostawa jest bezpłatna dla zamówień w wysokości minimum 249 zł brutto (nie dotyczy zamówień za pobraniem). Dostawy niestandardowe (paczki powyżej 30kg. oraz o niestandardowych rozmiarch) będą wyceniane indywidualnie, a klient przed realizacją zamówienia, otrzyma informacje o kosztach związanych z przesyłką do zaakceptowania.Szczegółowe koszty przesyłek przedstawia poniższa tabela: 

Przedpłata na konto (przelew 7 dni, przedpłata, szybkie płatności Payu)

Sposób dostawy Wartość zamówienia
do 248,99 zł brutto
Wartość zamówienia
od 249 zł brutto
Przesyłka kurierska 11,99 zł GRATIS!

Za pobraniem (płatność kurierowi przy odbiorze)
Sposób dostawy Wartość zamówienie
do 248,99 zł brutto
Wartość zamówienia
od 249 zł brutto
Przesyłka kurierska 14,99 zł 3 zł

  • Naszym Klientom dajemy możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni od daty dostawy. W tym celu prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta i umówienie terminu odbioru produktu przez kierowcę firmy współpracującej.

Zamówienie nabiera ważności w momencie, gdy Klient otrzyma elektroniczne potwierdzenie złożenia zamówienia. 24 godzinny czas dostawy dotyczy zamówień złożonych do godz. 16.00 w dni powszednie.

witryna używa plików cookies w celu zapewnienia większego komfortu zakupów.
AKCEPTUJE
SZCZEGÓŁY