PAPIER DO DRUKARKI IGŁOWEJ FORMAT 360x12" | Sklep Internetowy dla Firm w Warszawie - eOfficeMedia
Koszyk
SORTUJ WEDŁUG

Sprzedawane przez naszą firmę w atrakcyjnych cenach arkusze to specjalistycznie wyprodukowany papier komputerowy przeznaczony do wszechstronnego drukowania z możliwością jednoczesnego tworzenia nawet do kilku kopii. Ze względu na specyfikę wykorzystywania produkt musi posiadać optymalne właściwości wytrzymałościowe. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy jedynie zestawy wytwarzane przez zaufanych i sprawdzonych dostawców, którzy dokładają wszelkich starań, aby ich wyroby jak najlepiej spełniały swoje zadania. Za jedną z ich istotnych zalet należy uznać także łatwą obsługę. Papier komputerowy 360x12 jest bowiem perforowany, dzięki czemu mechanizmy urządzenia mogą go swobodnie transportować, a to minimalizuje ryzyko blokowania się kartek i usprawnia cały proces.

Papier komputerowy 360x12" - FAQ

Do czego używa się oferowanych produktów?

Zgromadzone w tej kategorii artykuły papiernicze w formacie 360x12 są powszechnie stosowane do wydruku dokumentów sprzedażowych, faktur, zestawień magazynowych, kalkulacji handlowych czy wyliczeń księgowych.

Jakie są jego główne cechy?

Wyróżnia się stosunkową niską gramaturą, co sprawia, że kartki są cienkie, bardzo elastyczne i jednocześnie wytrzymałe. Dowodzi to ich wyjątkowej jakości, która decyduje o ich popularności.

Ile wynosi trwałość wydruków?

Dostępny w sprzedaży papier komputerowy 360x12 został wykonany w sposób, który zapewnia długotrwałą zdolność druku oraz wyjątkową trwałość naniesionych wydruków i kopii. Przekłada się to na obniżenie kosztów procesów, wygodę pracy użytkowników i bezpieczeństwie archiwizowanych dokumentów przez nawet 25 lat, bo właśnie tyle gwarantuje producent.