PAPIER DO DRUKARKI IGŁOWEJ FORMAT 240x6" | Sklep Internetowy dla Firm w Warszawie - eOfficeMedia
Koszyk
SORTUJ WEDŁUG

Oferowany przez naszą firmę papier komputerowy o wymiarach 240x6 ma szereg zalet, z których chętnie korzystają przedstawiciele rozmaitych branż. Tak zwane składanki zapewniają użytkownikom wygodę obsługi, ponieważ umożliwiają drukowanie wielokartkowych dokumentów w przejrzystej i kompleksowej formie. Proces przebiega sprawnie i szybko m.in. dzięki specjalistycznie wykonanej perforacji, która usprawnia drukowanie, a którą można później łatwo oderwać. Papier komputerowy 240x6 cieszy się popularnością także ze względu na możliwość drukowania z jednoczesnym tworzeniem beztuszowych kopii, co przyspiesza wiele czynności i jest ekonomiczne. Dystrybuowane w tej kategorii artykuły papiernicze są atrakcyjne cenowo, ale i wysokojakościowe.

W naszym sklepie znajdują się zestawy o różnej zawartości i liczbie warstw kopiujących. Asortyment różni się też pod względem kolorystycznym. Proponowane pakiety stworzono z wysokogatunkowego materiału w sposób precyzyjny i z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Dzięki temu nanoszone na nie kopie są wyjątkowo odporne.

Papier komputerowy 240x6" - FAQ

Jak długo nadruki się utrzymują na kartkach?

Producent mówi o trwałości sięgającej ćwierć wieku, a to w wielu branżach, takich jak na przykład księgowość, handel czy administracja, jest niezwykle istotne.

Jak długo wyroby utrzymują swoje cechy?

Produkty zachowują swoje właściwości samokopiujące przez 5 lat, co pozwala na maksymalnie efektywne wykorzystanie zakupionych zestawów nawet przy okazjonalnej eksploatacji.

Czy proponowany papier komputerowy perforowany w formacie 240x6 jest przyjazny środowisku?

Tak - surowce, z których został wykonany, są ekologiczne, niepatogenne i nadają się do powtórnego wykorzystania w ramach recyklingu.