Karton ozdobny - szeroki wybór | Eofficemedia.pl
Koszyk
SORTUJ WEDŁUG
Producenci

Biały papier ksero doskonale sprawdza się przy wydruku dokumentów, ale nie nadaje się do zaproszeń czy wizytówek, ponieważ jest zbyt cienki. Rozwiązaniem jest karton ozdobny, czyli papier o gramaturze powyżej 200 g/m2. Jest sztywnybardzo praktyczny, nie gniecie się i trudniej o jego zniszczenie.

Znajdziesz u nas kartony ozdobne od wiodących producentów. Na przykład karton ozdobny od firm Typograf i Galeria Papieru. Dzięki współpracy z cenionymi markami proponujemy produkty w szerokiej gamie kolorów. Karton ozdobny otrzymasz w pojedynczym arkuszu oraz w opakowaniach zbiorczych.

Karton ozdobny

Sprzedajemy karton ozdobny w arkuszach o różnych rozmiarach, np. B1 i A4. Poszczególne arkusze różnią się gramaturą. Proponujemy karton ozdobny A4 o gramaturach m.in.: 220, 230 i 250 g/m2. Dostępne produkty posiadają także rozmaite wykończenia – arkusze gładkie, z teksturą i fakturą.

Z uwagi na grubość karton ozdobny A4 nie zawsze nadaje się do wszystkich typów drukarek. Aby ułatwić Ci wybór, przy każdym produkcie znajdziesz informację, czy karton ozdobny może być używany do drukarek atramentowych lub laserowych.

Karton ozdobny – zastosowanie

Ponieważ karton ozdobny ma szerokie zastosowanie, wykorzystuje się go powszechnie zarówno w biurach, szkołach, jak i domach. Można go użyć do przygotowania eleganckich zaproszeń. Świetnie sprawdza się też jako materiał na dyplomy. Korzystają z niego również drukarnie, które drukują na nim wizytówkikarty menu czy podziękowania.

Z kartonu ozdobnego stworzysz gustowne pudełka na drobiazgi, wytrzymałe teczki i kartki okolicznościowerozmaite ozdoby, kolorowe zakładki do książek zawieszki. Po karton ozdobny A4 lub B1 chętnie sięgają osoby interesujące się techniką zdobniczą decoupage i scrapbookingiem, czyli sztuką tworzenia albumów ze zdjęciami.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt dopasowany do Twoich potrzeb!

witryna używa plików cookies w celu zapewnienia większego komfortu zakupów.
AKCEPTUJE
SZCZEGÓŁY