Segregatory - ozdobne, dekoracyjne różne rozmiary | Eof
14-19 sierpnia - ZMIANY W ORGANIZACJI PRACY oraz DOSTAW
SZCZEGÓŁY
Koszyk
SORTUJ WEDŁUG

Opis kategorii

Segregatory dekoracyjne są jednocześnie eleganckie i praktyczne. Pozwalają utrzymać dokumentację w nienagannym porządku i doskonale prezentują się na półce. Aktualnie ozdobne segregatory są powszechnie używane w biurach i szkołach. Sięgają po nie również klienci indywidualni, aby bezpiecznie i w jednym miejscu przechowywać umowy kredytowe czy rachunki.

Segregatory ozdobne mieszczą dokumenty w formacie A4 i A5. Dostępne w ofercie segregatory ozdobne A4 i A5 produkuje firma EsselteDonau i Leitz. Wśród nich znajdziesz segregatory o szerokości grzbietu 35, 50 i 75 mm. Zarówno segregator ozdobny pionowy, jak i segregator ozdobny poziomy.

Segregatory

Aby korzystanie z segregatora było wygodne, powinien być lekki. Takie właśnie są segregatory ozdobne ringowesegregatory dekoracyjne tekturowesegregatory dekoracyjne polipropylenowe i segregatory ofertowe wykonane z cienkich, ale wytrzymałych materiałów. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w miejsce na notatki, płyty CD i długopis, co sprawia, że taki segregator można wygodnie używać również poza biurem.

Każdy z dostępnych w naszej ofercie segregatorów jest wyposażony w etykietę na grzbiecie, dzięki czemu można opisać jego zawartość. Niektóre posiadają także otwór na palec, co ułatwia wyciągnięcie segregatora z półki. Oferowane przez nas segregatory ozdobne A4 i A5 są solidne – przykładowo firma Leitz udziela 5-letniej gwarancji na zastosowany mechanizm.

Segregatory ozdobne

Segregatory dekoracyjne znajdziesz w różnych kolorach – od stonowanych do neonowych. Część kolekcji to luksusowe segregatory ozdobne, które wyróżniają się m.in. szczotkowanym wykończeniem i srebrnymi okuciami.

Chcesz zrobić porządek w dokumentach? Zamów w lekki, poręczny segregator A4 lub A5 w wybranym kolorze. Zobacz nasze propozycje i wybierz segregator dla siebie!

Specjalnie dla naszych Klientów wybraliśmy odpowiednie segregatory znanych marek, w tym segregatory Donau. W naszym sklepie internetowym  można kupić segregatory polipropylenowe, segregatory ringowe, segregatory specjalistyczne, segregatory tekturowe.

witryna używa plików cookies w celu zapewnienia większego komfortu zakupów.
AKCEPTUJE
SZCZEGÓŁY